Svadba | Wedding

Váš dlhoočakávaný a vysnívaný deň !

Tento nádherný a neopakovateľný deň je iba VÁŠ. Zažijete veľmi veľa a všetko ubehne veľmi rýchlo. Mnohí by chceli, aby im tento pocit vydržal večne. Pochopiteľne sa chcete o Vašu radosť podeliť s najbližšou rodinou, priateľmi, kamarátmi, …

Čas plynie a Váš deň sa skončí, ľudia odídu a Vám ostávajú iba spomienky a pocity. Je veľa rôznych spôsobov, ako zachytiť tieto nádherné a jedinečné chvíle. Dobrá svadobná fotografia je zladenie reportážnej fotografie, umenia, pocitov, momentiek, detailov a mnoho ďalších atribútov.

Ako na to ?

S nastávajúcim párom sa, pokiaľ je to možné, stretneme. Rozoberieme si do najmenšieho detailu celý svadobný deň. Spoločne si prezrieme prezentačné svadobné fotografie a svadobné albumy. Vytipujeme si vhodný štýl a miesto pre exteriérové/interiérové fotografovanie. Vzájomne doladíme doplnky vhodné pre umocnenie atmosféry. Celé stretnutie prebieha uvoľnene a nenútene buď v kancelárii alebo na nejakom Vami zvolenom mieste.

Počas fotografovania kladiem dôraz na detaily: účes, mejkap, šaty, rukavičky, oblek, manžetové gombíky, svadobné obrúčky, topánky, kytica a podobne.

Je veľmi dôležité, aby ste aj po rokoch cítili z Vašich svadobných fotografií uvoľnenosť, atmosféru a náladu.

Jednotlivé časti svadobného fotenia:

  • PRÍPRAVA NA SVADBU ( prípravy, kaderníčka, make-up, obliekanie, príchod hostí, … )
  • EXTERIÉR/INTERIÉR ( pózovanie, zachytenie atmosféry, nálada, detaily, … )
  • SVADOBNÝ OBRAD ( odobierka, úrad, kostol, … )
  • GRATULÁCIE ( gratulácie, spoločné rodinné a skupinové fotografie, … )
  • HOSTINA ( slávnostné prestieranie, prípitok, polievka, prvý tanec, krájanie torty, … )
Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.